Różaniec Assistance

Różaniec Assistance

2 Stalka rodzinna

Przyjechały stalki...

 

W sobotę 16 października 2010, w godzinach południowych przyjechały oczekiwane stalki... Mogę powiedzieć bez przesady, że 10 lat czekałyśmy na możliwość ich kupienia. Teraz, dzięki Waszej hojności, mogłyśmy się wreszcie na dobre zainstalować w oratorium. Stalki do chóru i dla nowych kandydatek niebawem zamówimy, dziś cieszymy się tymi, które mamy. Dziękujemy za każdą stalkę! Zapraszamy do oglądnięcia fotograficznej kroniki "wnosin".

Sporo czasu później przyjechała II tura stalek - te chórowe. Można teraz powiedzieć, że nasze miejsca święte są zagospodarowane dzięki Waszej dobroci!


Stalka rodzinna11

Pierwsze stalki - kapliczne

Przyjechały stalki...W sobotę 16 października 2010, w godzinach południowych przyjechały oczekiwane stalki... Mogę powiedzieć bez przesady, że 10 lat czekałyśmy na możliwość ich kupienia. Teraz, dzięki Waszej hojności, mogłyśmy się wreszcie na dobre zainstalować w oratorium. Stalki do chóru i dla nowych kandydatek niebawem zamówimy, dziś cieszymy się tymi, które mamy. Dziękujemy za każdą stalkę! Zapraszamy do oglądnięcia fotograficznej kroniki "wnosin".

stalki2

Potem stalki chórowe

Sporo czasu później przyjechała II tura stalek - te chórowe. Można teraz powiedzieć, że nasze miejsca święte są zagospodarowane dzięki Waszej dobroci!

Tabliczka na stalce

Wygrawerowane tabliczki

Trudno sfotografować każdę stalkę z tabliczką... dlatego zamieszczamy zdjęcia "przed przybiciem". Teraz wiele razy w ciągu dnia czytamy Wasze imiona i modlimy się za Was.

 

 

powrót
Wybierz,
jak możesz pomóc:
wspomóż modlitwą
jednorazowa wpłata
stała pomoc

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...